ul. Rynek 40 lok. 207
Pon. - Pt. : 08:00 - 16:00

O Kancelarii

Close
77 433 81 70
Pon. - Pt. : 08:00 - 16:00

KANCELARIA

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Narolska-Żuchowicz

oferuje wszechstronną pomoc prawną dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria znajduje się w Nysie.

Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Orientacja na Klienta stanowiła i stanowi dla Kancelarii absolutny priorytet. Dzięki doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu w każdą prowadzoną sprawę gwarantujemy jakość oraz profesjonalizm świadczonych usług. Dbamy również o dobrą jakość relacji z Klientem stawiając na otwartość, przejrzystość i zrozumiałą komunikację na linii prawnik – Klient. Jesteśmy dyskretni i potrafimy słuchać. Każdą sprawę poddajemy gruntownej analizie, która pozwala nam dobrać optymalne i najbardziej efektywne środki działania.

Kancelaria reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed innymi instytucjami powołanymi do rozpoznawania sporów.

Istnieje możliwość uzyskania pomocy prawnej drogą elektroniczną.

Zapraszamy do współpracy.

Doświadczenie

Planowość

Rzetelność

Zadowolenie klientów

ZESPÓŁ

Aby pomóc Państwu z problemami dotyczącymi bardzo różnorodnej tematyki, Kancelaria pozostaje we współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym, notariuszami, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz innymi radcami prawnymi. Pozwala to na zaoferowanie Państwu szerszego zakresu usług i płynną obsługę każdego Klienta, którego zlecenie zostało przyjęte.

Katarzyna
Narolska-Żuchowicz

Radca prawny

Założycielka i właścicielka Kancelarii. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwesrystetu Wrocławskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. W ramach doskonalenia zawodowego, poszerzając zakres swojej działaności zawodowej, ukończyła studia podyplomowe na kierunku Mediacja sądowe i pozasądowe oraz Prawo i Gospodarka Unii Europejskiej.

Zawód radcy prawnego wykonywała początkowo w ramach stosunku pracy, gdzie zdobywała doświadczenie w obsłudze podmiotów indywidualnych i gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i administracyjnym, prawie pracy oraz dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień w związku z wypadkami. Posiada doświadczenie w obsłudze spółek handlowych.

Alicja Paprzycka

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Doświadczenie zawodowe zdobywała świadcząc pomoc w obsłudze klientów prowadzących działalność gospodarczą i osób prywatnych. Jej dotychczasowa praktyka zawodowa pozwoliła ugruntować i poszerzyć zdobytą wiedzę teoretyczną, a także wzbogacić ją o szerokie umiejętności praktyczne.

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej oraz nadzór nad organizacją i funkcjonowaniem Kancelarii.

Świadczy usługi prawne, które opierają się na zapewnieniu pomocy w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, kontakty z dzieckiem, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, a także w sprawach o podział majątku.

Karolina Cisowska

Prawnik, specjalista ds windykacji

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Opolu. Doświadczenie zawodowe zdobywała już w czasie studiów w kancelariach prawnych.

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Posiada kompetencje w zakresie sporządzania pism procesowych, opinii prawnych i umów, a także wsparcia merytorycznego klienta na etapie zarówno przedsądowym jak i sądowym. W Kancelarii jest odpowiedzialna za prowadzenie postępowań windykacyjnych oraz tych związanych z upadłością konsumencką.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!